DETAILS, FICTION AND درب اتوماتیک شیشه ای

Details, Fiction and درب اتوماتیک شیشه ای

Details, Fiction and درب اتوماتیک شیشه ای

Blog Article

شرکت کامادر شرکت درب اتوماتیک شیشه ای زمینه تولید، فروش، نصب و تعمیر انواع شیشه سکوریت از جمله شیشه نما، شیشه بالکنی، شیشه حمام، پارتیشن شیشه ای، آلاچیق شیشه ای و… با کارشناسان مجرب و دارای گواهینامه بین المللی آماده ارائه خدمات به مشتریان هستند.

برای اطلاع از قیمت انواع درب اتوماتیک با کارشناسان مدرن درب تماس بگیرید.

مهم‌ترین مزیت این درب‌ها امنیت بسیار زیاد و امکان استفاده برای ورودی فضاهای مختلف است.

از این درب ها برای سهولت تردد و امنیت در پارکینگ ها استفاده می شود. نوع دیگری از درب های اتوماتیک درب های کشویی شیشه ای هستند که از حسگری استفاده می کنند که با تشخیص حرکت در مقابل درب، به طور اتوماتیک باز می شوند، این درب ها در مکان هایی مانند بیمارستان ها، فروشگاه ها، بانک ها و… کاربرد دارند.

درب اتوماتیک کشویی: درب اتوماتیک اسلایدینگ یا کشویی برای ترافیک دو طرفه یا جهت دار در مسیر های ورود و خروج یکی از محبوب ترین انواع درب هاست. اغلب در ساختمان‌ های اداری، مراکز تجاری، هتل‌ ها و سایر مراکز متمرکز بر مشتری از درب های کشویی خودکار استفاده می شود، چون راحتی و دسترسی سریع در اولویت قرار دارد. ساز و کار اصلی درب کشویی خودکار باز کردن در جهت مختلف به منظور ایجاد یک شکاف به عنوان ورودی است. درب های خودکار کشویی در انواع مختلف کشویی تلسکوپی، کشویی دو لنگه و کشویی تک لنگه در بازار موجود است. به طور معمول، این درب ها به صورت بسته بندی به بازار عرضه می‌شود، پس از خرید به راحتی می توان بسته بندی را باز کرد و با مونتاژ کردن قطعات درب را نصب کرد.

.. مناسب است، چون میزان عبور و مرور در این مکان‌ ها زیاد است. درب اتوماتیک چرخشی دارای چندین لنگه است که به صورت دایره‌ وار حول یک محور قرار گرفته اند. با وارد شدن افراد این لنگه ها به دور محور می چرخد و به این ترتیب فرد به سمت داخل یا خارج ساختمان هدایت می‌شود. معمولا درب های گردان از شیشه‌ های تک، دو یا چند جداره ساخته می‌شود.

درب‌های تلسکوپی دارای لت‌های کوچکی هستند که هنگام باز شدن روی هم جمع می‌شود. درب‌های تاشو نیز تا حدودی به همین صورت کار می‌کنند. درب تلسکوپی در کناره‌ی ورودی و درب درب اتوماتیک تاشو در دو طرف دهانه‌ی ورودی جمع می‌شود. این موضوع مهم‌ترین تفاوت میان دو مدل درب تاشو و تلسکوپی است. این درب‌ها با استفاده از متریال مختلفی چون شیشه و فلز ساخته می‌شوند.

درب اتوماتیک

یکی از مهم ترین قسمت های درب اتوماتیک برد الکترونیک است که وظیفه ی تنظیم زمان باز و بسته شدن درب را بر عهده دارد.

وقتی بازدیدکنندگان به خانه شما می‌آیند چگونه از آن‌ها استقبال می‌کنید؟

در طول فرآیند ساخت درب اتوماتیک از موتور الکتریکی، ریموت کنترل، سنسور چشمی، چرخ دنده، گیربکس، قفل برقی و مکانیکی و انواع تجهیزات ایمنی بهره گرفته می‌شود.

صرفه جویی در انرژی: از آنجایی که این درب‌ها در مواقع لازم باز یا بسته می‌شوند تاثیر بسزایی در مصرف انرژی درب اتوماتیک شیشه ای دارند. به کمک این فناوری درب دائما باز نخواهد بود از این اتلاف انرژی به حداقل میزان ممکن می درب اتوماتیک شیشه ای رسد و هزینه گرمایش و سرمایش سالانه نیز کاهش خواهد یافت.

متخصصین متین هوشمند آماده ارائه مشاوره و راهنمایی در خصوص خرید بهترین درب اتوماتیک شیشه ای و هم‌چنین تعمیرات درب اتوماتیک ، برای محیط شما هستند. 

فلز: درب‌های فلزی استحکام زیادی دارند. در برابر حرارت مقاومند و برای فضاهای صنعتی و پارکینگ‌ها به کار می‌روند.

Report this page